Зворотний зв'язок

Знижка 50% на будь-який курс з підготовки до ЗНО від навчального центру «Result ЗНО»

Знижка 50% на будь-який курс з підготовки до ЗНО від навчального центру «Result ЗНО»

Знижка 50% на будь-який курс з підготовки до ЗНО від навчального центру «Result ЗНО»

300
бонусів
у наявності:
5
• Сертифікат дає право на знижку 50% на групові заняття з підготовки до ЗНО протягом місяця.

Для кожного учня дуже важливо успішно скласти ЗНО, адже від цього залежить вибір ВНЗ і майбутньої професії. Викладачі навчального центру «Result ЗНО» використовують сучасні методики, щоб максимально швидко і якісно підготувати випускників до іспитів.
Сертифікат надсилається на електронну скриньку абонента або видається в одному з інфоцентрів ЕВЕРЕСТ™. Сертифікат є одноразовим та може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання.

Перед використанням потрібно попередньо записатися на курс і повідомити про наявність Сертифіката.

Навчальний центр «Result ЗНО»

«Result ЗНО» — це мережа навчальних центрів у Вінниці, що спеціалізується на підготовці випускників до ДПА та ЗНО. На вибір учням 9-11 класів пропонуються курси з наступних предметів:
• математика
• українська мова і література
• англійська мова
• історія
• географія
• біологія
• хімія
• фізика

Досвідчені педагоги використовують дієві методики навчання за програмами, затвердженими МОН.

Протягом курсів викладачі перевіряють прогрес учнів шляхом тестування у форматі ЗНО і додатково консультують онлайн. Завдяки такому комплексному підходу школярі ефективно засвоюють матеріал і показують високі результати на іспитах.

Навчання проходить офлайн або онлайн у групах з 4-8 осіб. Попередньо учні можуть безкоштовно відвідати пробне заняття, де педагоги визначають початковий рівень їхніх знань і знайомлять із власними методиками викладання навчальних дисциплін.

Вартість навчання у «Result ЗНО» значно нижча, порівняно з відвідуванням приватних репетиторів. Крім того, в одному місці учні мають можливість підготуватись одразу з кількох предметів.

«Result ЗНО» — це навчальний центр, де з випускниками працюють на спільний результат і допомагають вступити до найкращих ВНЗ.
вул. Визволення, 2
вул. Ю. Клена, 28
вул. Зодчих, 5 / бульв. Свободи, 4
(050) 101-75-20

Сайт: www.resultzno.com
Facebook
Instagram