Зворотний зв'язок

Знижка 15% на навчання перманентному макіяжу від студії Тетяни Гуменчук

Знижка 15% на навчання перманентному макіяжу від студії Тетяни Гуменчук

Знижка 15% на навчання перманентному макіяжу від студії Тетяни Гуменчук

600
бонусів
у наявності:
2
• Сертифікат дає право отримати знижку 15% на навчання перманентному макіяжу (вартість курсу становить 25000 грн).

Пройдіть курс навчання перманентному макіяжу у студії Тетяни Гуменчук і почніть нарешті власний бізнес. Тим більше, що маєте унікальну можливість отримати знижку на навчання.
Обміняйте бонуси на Сертифікат, що дає право отримати знижку 15% на курс навчання (повна вартість курсу – 25000 грн).

Сертифікат надсилається на вашу електронну пошту та може бути використаний один раз впродовж місяця з дня його отримання. Попередньо запишіться на курс та повідомте про наявність Сертифіката.

Студія Тетяни Гуменчук

Забудьте про необхідність щоденного мейк-апу! Після перманентного макіяжу ви завжди виглядатимете неперевершено та зекономите час на нанесенні макіяжу.

Студія Тетяни Гуменчук запрошує на якісний перманентний макіяж до сертифікованого майстра із значним досвідом роботи. У студії ви можете отримати послуги:
• перманентного макіяжу
• татуажу, корекції та видалення татуажу
• фарбування вій та брів
• завивку, ботокс та ламінування вій

У роботі використовуються якісні одноразові матеріали, пігменти та знеболювальні препарати відомих виробників. Перманентний макіяж брів виконується у піксельній техніці, губи – в акварельній з використанням помадного профарбовування. Татуаж видаляється безпечно та безболісно ремувером.

Для бажаючих оволодіти технікою перманентного макіяжу і ламінування вій та отримати практичні навички пропонуються індивідуальні навчальні курси. Майстер студії надає всі необхідні матеріали та пропонує моделей для навчання.

вул. Келецька, 51
тел.: (097) 537-17-06

Фейсбук
Інстаграм