Зворотний зв'язок

Безкоштовне пробне онлайн-заняття від Медіа-школи Юлії Андріянової

Безкоштовне пробне онлайн-заняття від Медіа-школи Юлії Андріянової

Безкоштовне пробне онлайн-заняття від Медіа-школи Юлії Андріянової

100
200
бонусів
у наявності:
9
• Сертифікат дає право на безкоштовне онлайн-заняття з медіа-мистецтва.

Як навчитися комунікувати, як не боятися говорити на камеру та правильно користуватися мімікою та жестами навчать у медіа-школі Юлії Андріянової.

Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж 30 днів з дати замовлення.

Перед записом на заняття необхідно заздалегідь повідомити адміністратора про наявність Сертифіката.

Медіа-школа Юлії Андріянової

Медіа-школа Юлії Андріянової – це абсолютно новий формат навчання для дітей, що прагнуть розкрити свої творчі здібності. Це унікальна можливість потрапити за лаштунки телебачення і спробувати себе у ролі журналіста.

У медіа-школі працює п'ять вікових груп для школярів та дві групи для дошколяриків. Заняття передбачають знайомство з особливостями роботи журналістів, навчання написанню тематичних сценаріїв і текстів, знайомство з жанрами телебачення та відеоконтенту. Викладачі допомагають дітям навчитися володіти голосом, жестами, мімікою. На практичних заняттях учні школи беруть участь у прямих ефірах на телебаченні та радіо, професійних зйомках на місцевих і центральних телеканалах. Школа дає можливість спробувати себе у ролі телеведучих, журналістів, сценаристів, відеоблогерів.

У медіа-школі не вчать завчати тексти, тут вчать грамотно говорити і логічно будувати свою мову, вміти слухати і ставити питання, правильно шукати інформацію і фактаж, готувати тексти для ефірів і не боятися камери. Після таких уроків діти впевненіше почуваються на публіці, стають більш відкритими і розкутими, вміють орієнтуватися у медіапросторі та аналізувати інформацію.
вул. Скалецького, 36-а
(093) 400-82-41
(067) 945-08-24

Facebook
Instagram