Зворотний зв'язок

Безкоштовне пробне заняття від Медіа-школи Юлії Андріянової

Безкоштовне пробне заняття від Медіа-школи Юлії Андріянової

Безкоштовне пробне заняття від Медіа-школи Юлії Андріянової

200
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат дає право безкоштовно відвідати пробне заняття з медіа-мистецтва.

Як навчитися комунікувати, як не боятися говорити на камеру та правильно користуватися мімікою та жестами навчать у медіа-школі Юлії Андріянової.

Обміняйте бонуси на Сертифікат, що дає право безкоштовно відвідати пробне заняття з медіа-мистецтва.

Електронний варіант Сертифіката буде надіслано на пошту, вказану при реєстрації на сайті Програми лояльності. Сертифікат є одноразовим та має бути використаний не пізніше місяця з дня отримання. Попередньо необхідно записатися на заняття та попередити про наявність Сертифіката.

Медіа-школа Юлії Андріянової

Медіа-школа Юлії Андріянової – це абсолютно новий формат навчання для дітей, що прагнуть розкрити свої творчі здібності. Це унікальна можливість потрапити за лаштунки телебачення і спробувати себе у ролі журналіста.

У медіа-школі працює п'ять вікових груп для школярів та дві групи для дошколяриків. Заняття передбачають знайомство з особливостями роботи журналістів, навчання написанню тематичних сценаріїв і текстів, знайомство з жанрами телебачення та відеоконтенту. Викладачі допомагають дітям навчитися володіти голосом, жестами, мімікою. На практичних заняттях учні школи беруть участь у прямих ефірах на телебаченні та радіо, професійних зйомках на місцевих і центральних телеканалах. Школа дає можливість спробувати себе у ролі телеведучих, журналістів, сценаристів, відеоблогерів.

У медіа-школі не вчать завчати тексти, тут вчать грамотно говорити і логічно будувати свою мову, вміти слухати і ставити питання, правильно шукати інформацію і фактаж, готувати тексти для ефірів і не боятися камери. Після таких уроків діти впевненіше почуваються на публіці, стають більш відкритими і розкутими, вміють орієнтуватися у медіапросторі та аналізувати інформацію.
вул. А. Артинова, 38
(093) 400-82-41

Facebook
Instagram