Зворотний зв'язок

Безкоштовне заняття від фотошколи «ZEBRA»

Безкоштовне заняття від фотошколи «ZEBRA»

Безкоштовне заняття від фотошколи «ZEBRA»

437
бонусів
у наявності:
7
• Сертифікат дає право на безкоштовне перше заняття з фотомистецтва.

Зануртесь у світ сучасної фотографії, навчіться працювати з професійним фотообладнанням, освойте професію фотографа у фотошколі нового формату ZEBRA.
Відвідайте безкоштовно перше заняття з фотомистецтва у фотошколі ZEBRA, обмінявши бонуси на Сертифікат.

Після замовлення Сертифікат надсилається на електронну пошту абонента, вказану при реєстрації, та може бути використаний лише один раз впродовж місяця з дня отримання. Запишіться попередньо на заняття та повідомте про наявність Сертифіката.

Фотошкола ZEBRA

Фотошкола ZEBRA – це абсолютно новий формат навчання мистецтву фотографії. Викладачі школи мають великий досвід роботи у фотографії та ретушуванні, і готові поділитися з учнями знаннями та навчити застосовувати їх на практиці. Унікальні програми курсів дозволяють здобути глибокі знання і практичні навички за короткий проміжок часу і пройти шлях від новачка у фотографії до успішного фотографа. Тут не просто навчають техніці фотографування та базовим навичкам фотозйомки, а допомагають розвивати власний стиль та художній смак.

Навчання у школі буде корисним початківцям, які прагнуть навчитися азам фотомистецтва у професіоналів, і тим, хто хоче систематизувати і поглибити знання. У фотостудії, де проходять заняття школи, відбуваються зйомки відомих фотографів та видань. Тому учні мають можливість бачити роботу професіоналів, знайомитися з тонкощами професії, працювати з сучасним обладнанням.
вул. Гоголя, 10
тел.: (067) 712-09-09

oregu.info/zebra/
Facebook
Instagram