Зворотний зв'язок

Знижка 1000 грн на пакетні закордонні тури від туристичної агенції «Verona-tour»

Знижка 1000 грн на пакетні закордонні тури від туристичної агенції «Verona-tour»

Знижка 1000 грн на пакетні закордонні тури від туристичної агенції «Verona-tour»

150
500
бонусів
у наявності:
8
• Сертифікат дає право на знижку 1000 грн на пакетні закордонні тури. Знижка не поширюється на бронювання авіаквитків, готелів, страхування, відкриття віз та автобусні тури.

Мрієте подарувати собі нові відчуття або повернутися до улюблених місць? Завітайте до туристичної агенції «Verona-tour» та оберіть найкращий варіант відпочинку за кордоном!
Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж 30 днів з дати замовлення.

Необхідно заздалегідь попередити адміністратора про наявність сертифіката.

Туристична агенція «Verona-tour»

«Verona-tour» — визнаний лідер туристичної галузі, який працює на ринку з 2014 року. Агентство постійно розвивається, удосконалює якість послуг і відкриває дедалі більше офісів на території України.

Менеджери компанії регулярно проводять ревізію країн і курортів, тестують готелі, пляжі, авіакомпанії та екскурсії, щоб запропонувати туристам більше варіантів відпочинку на будь-який смак і гаманець.

Завдяки якісному сервісу та довірі клієнтів «Verona-tour» щороку перемагає в конкурсах серед кращих турагентств. Зокрема, компанія входить в ТОП 50 провідних агентств України 2016, ТОП 100 найкращих агентств України 2017, є переможцем у номінації «Якість» 2017, «Надійність» 2016, «Довіра» 2015, «Якість» 2014 за версією Поділля». У 2018 році директор «Verona-tour» здобула почесний титул «Жінка Вінниччини» у сфері туризму.

У 2021 році «Verona-tour» увійшла в ТОП-20 турагентств України і відкрила ще 3 нові офіси в Одесі, Хмельницькому та Києві.

Основна риса, що відрізняє компанію від інших вінницьких агенцій — любов і повага до свого туриста. Співробітники «Verona-tour» — справжні професіонали, які завжди пропонують максимум варіантів і приділяють стільки уваги, скільки необхідно для вибору найкращого місця відпочинку.
Агентство співпрацює лише з надійними туристичними операторами України та за її межами. Це дозволяє швидко і якісно сформувати індивідуальний турпакет за прийнятними цінами.

До послуг туристів:
• пляжний відпочинок
• екскурсійні тури
• гірськолижні курорти
• бронювання готелів та квитків
• відкриття віз
• індивідуальні прорахунки
• ВІП-туризм

Менеджери «Verona-tour» завжди на зв'язку, незалежно від свят і вихідних. Тому кожен турист може гарантовано скористатись підтримкою та вчасно отримати відповіді на всі запитання.

У 2021 році на базі агентства відкрито школу туризму «Verona-tour school» у м. Вінниці та м. Хмельницькому. Курси туризму проводить особисто власниця агентства та всі менеджери з досвідом побачених країн.

По закінченню навчання випускники школи отримують відповідні сертифікати та можливість відвідувати інфотури. Також для освоєння професії турагента їм надається:
• інформація про авіакомпанії та авіарейси
• юридична база
• навички підбору туру і роботи з туристом
• розлога інформація про найпопулярніші туристичні країни, готелі тощо

Відпустка, гаряча путівка чи подорож мрії пройдуть ідеально, якщо довірити цю справу професіоналам.
«Verona-tour» — туристична агенція, що дбає про свою репутацію і комфортний відпочинок кожного клієнта!
просп. Юності, 35-А
вул. Замостянська, 34-А
вул. Соборна, 53-А

(068) 820-06-06
(073) 820-06-06
(063) 061-14-14

Сайт: verona.vn.ua
Instagram