Зворотний зв'язок

Безкоштовний вхідний квиток до аквапарку «Маяк»

Безкоштовний вхідний квиток до аквапарку «Маяк»

Безкоштовний вхідний квиток до аквапарку «Маяк»

100
бонусів
у наявності:
0
У продажу незабаром
• Сертифікат дає право отримати безкоштовний вхідний квиток в аквапарк на одну дорослу особу.

Втомились від шаленого ритму життя? Бажаєте відпочити з користю для здоров'я? Аквапарк «Маяк» пропонує скористатись процедурами, які знімають напругу, підвищують фізіологічний тонус та життєдіяльність організму за допомогою цілющих властивостей води.
Отримайте Сертифікат на безкоштовний вхідний квиток до аквапарку «Маяк» на одну особу в обмін на бонуси. Знижка за Сертифікатом діє лише на вхідний квиток.

Електронний варіант Сертифіката надсилається на електронну пошту. Сертифікат є одноразовим та може бути використаний не пізніше місяця з дня отримання.

Культурно спортивний комплекс «Маяк»

Культурно спортивний комплекс «Маяк» — відомий серед вінничан заклад, що поєднує аквапарк, сауну та спортивний басейн. Тут працюють басейни різного типу, зокрема для найменших відвідувачів, глибиною 40-60 см і теплою водою. Є гідромасажі, гірки, водоспади для дорослих та малечі. Також у зоні релаксації можна відвідати фінську сауну та хамам.

Для оздоровчого та спортивного плавання працює спортивний басейн з п'ятьма доріжками по 25 м. Глибина басейну складає від 1,4 м до 3,8 м, температура води — 27° С. Досвідчені тренери закладу навчають різним стилям плавання та допомагають правильно підібрати навантаження для кожного учня.

Для зручності клієнтам пропонуються абонементи на різну кількість відвідувань. Пенсіонерам надаються привабливі знижки.
У КСК «Маяк» працюють дві сауни, одна з яких розрахована на 10 осіб. Це фінська сауна з облаштованою кімнатою відпочинку. Її відвідувачі можуть додатково користуватись спортивним басейном. Друга сауна розрахована на 15 осіб, яким для відпочинку доступні фінська сауна, хамам, басейн з холодною водою та гідромасажем, кімната відпочинку та простір аквапарку.

В аквапарку крім відпочинку проводяться групові та індивідуальні заняття з дітьми від 2-х місяців до 6-ти років, під час яких в ігровій формі вони навчаються першим основам плавання. Це допомагає малюкам підвищити стійкість дихальних шляхів до захворювань, бути загартованими, активними, сміливими, з хорошим апетитом та міцним сном.

Для жінок у комплексі проводяться заняття з аквааеробіки, що не лише покращать зовнішній вигляд, а й сприятливо вплинуть на опорно-руховий апарат.

Дозвілля в аквапарку «Маяк» — це чудовий спосіб привести своє тіло в норму, відпочити і розважитись з компанією або у родинному колі!
щодня з 10:00 до 22:00
вул. В. Порика, 28
тел.: (096) 335-37-20

Сайт: aquapark-mayak.vn.ua/
Facebook