Зворотний зв'язок

БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ АБОНЕНТІВ ЕВЕРЕСТ™

БЕЗКОШТОВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ
ДЛЯ АБОНЕНТІВ ЕВЕРЕСТ™

Ліхтарик
для дітей від 4 до 12 років

Прожектор
для дорослих до 100+ років

ЛІХТАРИК
Майстер-класи, на яких буде цікаво всім

Творчість

На майстер-класах від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™ діти поринуть у творчу атмосферу, отримають новий досвід, познайомляться з різними видами мистецтва й ремесел, спробують працювати у різних техніках живопису, перевірять свої вокальні здібності. Творчі воркшопи допоможуть дитині обрати заняття до душі, подарують яскраві емоції та приємні спогади.

Спорт і танці

Розкрити приховані таланти й потужний потенціал допоможуть танцювальні та спортивні МК. Ми запрошуємо досвідчених хореографів, тренерів, інструкторів з найкращих студій. Діти спробували свої сили у хокеї, практикувалися у більярді, танцювали самбу, брейкданс, хіп-хоп, долали перешкоди у мотузковому парку, займалися акробатикою і гімнастикою на полотнах.

Кулінарія

Відчути себе справжніми кондитерами та шеф-кухарями зможуть учасники кулінарних майстер-класів. Діти познайомляться з кулінарними тонкощами, навчаться користуватися кухонним начинням. Кулінарні майстер-класи додають дітям впевненості у власних силах, розвивають дрібну моторику, допомагають реалізувати творчу фантазію.

Навчання і розвиток

Майстер-класи «Ліхтарик» — це не лише про розваги та веселощі, а й про користь і знання. На пізнавальних майстер-класах учасники пробують себе у різних видах діяльності, приміряють незвичні ролі. Ми добираємо тематику занять так, щоб зацікавити дітей, запрошуємо викладачів, які вміють заохотити розвивати здібності, спонукають вчитися та отримувати від цього задоволення.

Зарезервуйте місця у наступних майстер-класах

Осіння феєрія:
безкоштовний майстер-клас

Під керівництвом талановитого художника-графіка, художниці-кераміста артстудії “Leonardo” Надії Карабан маленькі художники писатимуть осінній пейзаж у стилі культового Ван Гога. Учасники зможуть відчути себе справжніми митцями, працюючи з гуашшю на тонованому папері.

Запрошуємо діток 6 до 12 років

Дата проведення: 21.10.23

Танцювальний ренесанс: безкоштовний дитячий майстер-клас.

Артист балету та викладач класичного танцю танцювальної студії "Gray" Сергій Неверко відкриє для вас світ танцювального мистецтва, покаже базові рухи та навчить елементарним технікам.
Для дітей це чудовий спосіб розвинути координацію, гнучкість та музичність. Юні танцюристи навчаться виразності та грації, а також отримають незабутній досвід під наставництвом професійного балетмейстера.

Запрошуємо діток від 11 до 14 років

Дата проведення: 28.10.23

ПРОЖЕКТОР
Майстер-класи для дорослих: цікаве та насичене дозвілля

Творчість

Проведіть вільний час весело, цікаво та змістовно на майстер-класах від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™. Здійсніть нарешті давню мрію і почніть малювати, спробуйте свої сили у вокалі, гончарстві, народних ремеслах. Цікаво буде всім, адже навіть новачки дивують значними успіхами на творчих майстер-класах.

Спорт і танці

На майстер-класах з відомими у місті хореографами, спортивними тренерами та інструкторами ви не занудьгуєте. Хтось вперше зробить танцювальні па, а хтось нарешті повернеться до улюблених в дитинстві танцювальних занять. Не бійтеся спробувати сили на спортивних заняттях — тренери завжди допоможуть і підтримають.

Кулінарія

На кулінарних майстер-класах досвідчені кухарі та кондитери з відомих закладів Вінниці розкриють професійні секрети приготування простих і вишуканих страв. Ви дізнаєтеся багато нового та неодмінно здивуєте рідних кулінарними шедеврами. Хто знає, можливо, МК надихнуть змінити діяльність.

Навчання і розвиток

Навчатися нового, розвивати особисті якості, вдосконалювати свої hard skills і soft skills ніколи не пізно, адже це запорука успіху сьогодні і в майбутньому. Майстер-класи від «Прожектора» допоможуть розширити кругозір, поглибити знання, відточити майстерність.

Зарезервуйте місця у наступних майстер-класах

Ударна точність:
безкоштовний майстер-клас

Кандидат в майстри з більярдного спорту України Дмитро Гуменюк допоможе вам не тільки вдосконалити свої навички, але й зануритися в круту атмосферу цього аристократичного виду спорту.
Це унікальна можливість освоїти технічні аспекти гри (від базових ударів до складних комбінацій), покращити точність та контроль куль, вдосконалити стратегічне мислення, отримати персоналізовані поради для самостійних тренувань

Запрошуємо всіх охочих від 18 років

Дата проведення: 08.12.23

Танцювальний ренесанс:
безкоштовний майстер-клас.

Артист балету та викладач класичного танцю танцювальної студії "Gray" Сергій Неверко відкриє для вас світ танцювального мистецтва, покаже базові рухи та навчить елементарним технікам.Для дорослих це можливість відкрити для себе нове хобі, а також хороший спосіб покращити свою фізичну форму та розвинути гарну поставу. Класичний танець допоможе вам розслабитися та відволіктися від повсякденних турбот.

Запрошуємо дорослих від 18 років

Дата проведення: 28.10.23

Для детальної консультації звертайтеся за телефонами:

+380 (432) 552-552
+38 (067) 829-59-49
+38 (093) 170-07-07

ВІДЕО МАЙСТЕР-КЛАСІВ

Гра у боулінг

Мистецтво тхеквондо

Stretching

Pole Kids

Дивіться більше сюжетів на нашому Ютуб каналі