НОВИНИ

Новий розіграш призів!

Не пропустіть шанс виграти нові ще крутіші подарунки вже у липні.

дізнатися більше 

Партнери

Ми цінуємо постійних абонентів і хочемо, щоб ви отримували не лише приємні враження від якісних послуг, але й винагороду за довіру і регулярне користування швидкісним Інтернетом та яскравим кабельним телебаченням ЕВЕРЕСТ™. Тому наші абоненти завжди отримують більше!

Картка EVERCARD

Подобається витрачати гроші з розумом і заощаджувати на покупках?

Відтепер не потрібно шукати промокоди на знижки або чекати на акції у магазинах та супермаркетах! Швидше отримайте безкоштовно свою дисконтну картку EVERCARD в одному з інфоцентрів ЕВЕРЕСТ™ – вона видається миттєво. Користуйтеся карткою EVERCARD і купуйте продукти, ліки і товари зі знижками у магазинах та аптеках тоді, коли вам зручно. Заощаджуйте на оплаті послуг, розваг, навчання чи занять спортом. Картка EVERCARD на знижку 3-32% вже діє у понад 60 закладах, онлайн і офлайн-магазинах та дозволяє заощаджувати від 100 грн на місяць.

Дізнавайтеся про актуальні знижки всіх компаній, що працюють по картці EVERCARD, з найбільшого у Вінниці Каталогу знижок, який оновлюється щомісяця. Завантажуйте Каталог та будьте завжди в курсі знижок та вигідних пропозицій для абонентів ЕВЕРЕСТ™.

Сертифікати за бонуси

Хочете ще більше можливостей і вигідних пропозицій?

Програма лояльності «Клуб «Еверест» дозволяє накопичувати бонуси за оплату послуг та абонентський стаж і обмінювати їх на корисні речі, приємні сюрпризи, подарунки та знижки на товари і послуги. Стати учасником Бонусної програми легко – достатньо зареєструватись на сайті та регулярно сплачувати за послуги ЕВЕРЕСТ™.

Використовуйте накопичені бонуси з максимальною вигодою, обмінюючи їх у Магазині на сертифікати від партнерів Бонусної програми на:

  • знижку на придбання одягу та взуття, ліків, продуктів, страв та напоїв
  • безкоштовні квитки на концерти, шоу та вистави, у дитячі ігрові кімнати
  • знижку на медичні послуги і товари
  • подарунки для рідних і близьких
  • знижку на подорожі, відпочинок і розваги, заняття спортом
  • безкоштовні послуги автомийки та знижку на автосервіс
  • участь у розіграшах цінних призів
  • збільшення трафіку у своєму пакеті Інтернету
  • знижки на послуги Інтернету і кабельного телебачення

Загалом Бонусна програма пропонує понад 70 видів сертифікатів, що задовольнять будь-які потреби та інтереси.

Бути абонентом ЕВЕРЕСТ™ зручно, вигідно і приємно!