Зворотний зв'язок

Знижка 300 грн на подорожі в межах України від туристичного клубу «Бідняжка»

Знижка 300 грн на подорожі в межах України від туристичного клубу «Бідняжка»

Знижка 300 грн на подорожі в межах України від туристичного клубу «Бідняжка»

300
бонусів
у наявності:
5
• Сертифікат дає право на знижку 300 грн на подорожі в межах України.

Подорожуйте змістовно і цікаво з туристичним клубом «Бідняжка».Обміняйте бонуси на Сертифікат на знижку 300 грн на подорож у межах України.

Сертифікат буде надіслано на електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації на сайті Програми лояльності. Сертифікат є одноразовим та має бути використаний не пізніше місяця з дня отримання. Перед використанням не забудьте попередити менеджера про наявність Сертифіката.

Туристичний клуб «Бідняжка»

Туристичний клуб «Бідняжка» — це одночасно добрий друг мандрівника та досвідчений організатор комфортного відпочинку. Компанія пропонує змістовний відпочинок, який дає змогу побачити максимум, дбаючи при цьому про ваш комфорт. Тут кожен може обрати відпочинок на будь-який смак та гаманець: на морі, у горах, екстрим, традиційні святкування, дегустації, міські екскурсії та природні експедиції в Україні або за кордоном.

Послугами клубу скористались вже понад 40 тисяч мандрівників, які побували на чотирьох континентах і отримали незабутні враження.
«Бідняжка» постійно бере участь у професійних виставках, обирає надійних партнерів, регулярно випускає каталоги з традиційними і новими маршрутами. Також тур-клуб залучає талановитих екскурсоводів, має гнучку цінову політику та дружний колектив.

Постійно в арсеналі «Бідняжки» більше 100 подорожей по Україні та за її межами.
Основні напрямки:
• відпочинок у Карпатах
• релакс на березі Чорного моря (Україна, Болгарія)
• автобусні подорожі в Європу
• екскурсійні подорожі до Львова
вул. Соборна, 7
(098) 782-71-77
(093) 782-71-77

Сайт: www.tcb.com.ua
Facebook
Instagram