Зворотний зв'язок

Безкоштовний вхідний квиток у «Вінницький Планетарій»

Безкоштовний вхідний квиток у «Вінницький Планетарій»

Безкоштовний вхідний квиток у «Вінницький Планетарій»

50
100
бонусів
у наявності:
7
• Сертифікат дає право отримати безкоштовно вхідний квиток на одну особу.

Подивіться на зоряне небо по-іншому у Вінницькому планетарії. Цікаві астрономічні програми для дітей і дорослих з використанням астрономічних шоу розкажуть про супутники і космічні станції, рух Сонця і Землі, метеорні потоки, зорепади і комети.
Отримайте Сертифікат на безкоштовний вхідний квиток до Вінницького планетарію на одну особу в обмін на бонуси. Знижка за Сертифікатом діє лише на вхідний квиток.

Електронний варіант Сертифіката надсилається на електронну пошту. Сертифікат є одноразовим та може бути використаний не пізніше місяця з дня отримання.

Вінницький Планетарій

Вінницький планетарій запрошує всіх бажаючих у космічну мандрівку, щоб помилуватися зоряним небом, відшукати виразні сузір'я і найяскравіші зорі, поспостерігати за рухом планет і просто помріяти. Під куполом планетарію ви доторкнетеся до зір та відкриєте таємниці Всесвіту. Сферичний фільм та оптична проекційна система для демонстрації повнокупольних програм створять відчуття реальності перебування у відкритому космосі. Окрім української, фільми демонструються англійською та польською мовами.

У науково-розважальному закладі проводяться цікаві заходи для дітей і дорослих:
• астрономічні програми з використанням астрономічних шоу
• індивідуальні програми для святкування дитячих свят
• романтичний вечір для двох

Науково-популярні та розважально-пізнавальні програми з астрономії і природознавства будуть цікаві і дітям, і дорослим.

Лекції відбуваються при наявності щонайменше 10 відвідувачів. У вихідні та святкові дні пропонуємо програми для вільних відвідувачів (наявність групи не обов’язкова): о 14:00 – для дітей, о 16:00 для дорослих. Програму обирає лектор.

Бажаючі можуть провести фотосесію на фоні космічних пейзажів, глобусів, об'ємної поверхні Місяця, штучних супутників Землі.
щодня 9:00 - 17:00
вул.Хлібна, 1
067 431 0611,
0432 56-20-67

Facebook