Зворотний зв'язок

Хімчистка-пральня «АКSІ»

Хімчистка-пральня «АКSІ»

Знижка: 10 % (не поширюється на прання білизни, чистку подушок і пошив пухових ковдр)

Хімчистка-пральня «АКSІ» працює у Вінниці з 2006 року. Сьогодні це розвинута мережа, що відкриває нові філіали, постійно нарощує потужності й кількість задоволених клієнтів. Послугами компанії користуються громадяни, готелі, ресторани, сауни, спортивні комплекси та інші підприємства.

У перекладі з грецької «aksi» означає «гідний». Хімчистка використовує обладнання, хімію та витратні матеріали провідних світових виробників. Технологи «АКSІ» навчались і переймали досвід роботи в спеціалізованих підприємствах Одеси, Києва, Німеччини та Італії.

Тут завжди готові до найскладніших та неочікуваних замовлень. Про високий рівень визнання компанії серед споживачів свідчить чимала кількість відзнак, зокрема, сертифікати «ТОП 500» від Вінницької обласної товарно-адресної бізнес-довідки у 2007-2019 роках. У 2011 році Виконавчий комітет Вінницької міської ради відзначив грамотою вагомий внесок «АКSІ» у сферу побутового обслуговування населення міста. Також компанія неодноразово була лауреатом регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля». У 2020 році хімчистку- пральню «АКSІ» вінничани визнали найкращою за версією конкурсу «Народний Бренд 2020».

«АКSІ» надає широкий спектр послуг:
• хімчистка текстильних, шкіряних і хутряних виробів
• фарбування та відновлення шкіри, дублянок, взуття
• прання білизни
• аквачистка пуховиків, ковдр, м'яких іграшок
• чистка пухо-пір'яних виробів
• пошиття пухових ковдр

Головний пріоритет компанії — висока ефективність обробки та безпека речей клієнтів, що досягається завдяки використанню інноваційних рішень і технологій майбутнього.

«АКSІ» — це аксіома чистоти!

вул. Замостянська, 33
вул. Політехнічна, 14А
вул. Келецька, 45А
вул. Р. Скалецького, 7 (ТЦ «Омега»)
(097) 928-85-57
(063) 291-39-11

Сайт: aksi.vn.ua
Facebook
Instagram