Зворотний зв'язок

Магазин дитячого взуття EVIE.shoes

Магазин дитячого взуття EVIE.shoes

Знижка: 10%

EVIE.shoes — це український бренд, який склав достойну конкуренцію іноземним виробникам дитячого взуття, не поступаючись у якості та дизайні. У 2017 році компанія перемогла в почесній премії «Бренд Дитячого Взуття №1» у рамках всеукраїнського голосування «Всі Свої».

Сьогодні EVIE.shoes має 12 виробничих потужностей, де щороку виготовляється 6 колекцій для дітей та підлітків. А ще тут завжди багато цікавих моделей для мам, які теж хочуть бути стильними й носити комфортне взуття!

Створюючи дизайни, засновники бренду врахували той факт, що кожна маленька дівчинка хоче мати туфельки, як у мами чи старшої сестри. Саме тому EVIE.shoes — це дорослі дизайни, виконані в маленьких розмірах. В асортименті можна знайти чорні лакові Chelsea, стильні Loafers або трендові Sneakers для найменших модниць.

Взуття від EVIE — це завжди натуральні високотехнологічні матеріали з захисним покриттям від подряпин. Виробник використовує натуральну шкіру, лак, тканини на основі мікрофібри та веганське мікроволокно, яке вважається матеріалом майбутнього. Зносостійке, абсолютно дихаюче — воно стало улюбленим для провідних світових брендів взуття та навіть автомобільної галузі. Саме його використовують компанії Tesla, BMW та Mercedes для пошиття чохлів на автокрісла.

EVIE.shoes активно розвиває франчайзингову мережу магазинів, один з яких успішно працює у Вінниці.

Тут можна придбати або замовити доставку:
• взуття на кожен сезон
• святкове й спортивне взуття
• колготки та шкарпетки
• стильні головні убори
• куртки та худі
• святкові сукні
• аксесуари для маленьких модниць та багато ін.

Лінійка товарів постійно оновлюється. А ще в магазині часто проводяться акції та розпродажі, які дозволяють заощадити та роблять покупки ще приємнішими!

Пн-Нд: з 10:00 до 20:00

вул. 600-річчя, 17 (ТРЦ «Мегамолл»)
(097) 147-87-51

Сайт: evie.ua
Instagram