Зворотний зв'язок

Знижка 1000 грн на покупки в магазині побутової техніки «Техніка UA»

Знижка 1000 грн на покупки в магазині побутової техніки «Техніка UA»

Знижка 1000 грн на покупки в магазині побутової техніки «Техніка UA»

350
бонусів
у наявності:
2
• Сертифікат дає право отримати знижку 1000 грн при купівлі товарів на суму від 5000 грн.
• Знижка не розповсюджується на акційні пропозиції, Знижка не розповсюджується на акційні пропозиції, смартфони та гаджети.

Придбати якісну та надійну побутову техніку за розумною ціною — справа не легка, проте реальна! Завітайте в магазин «Техніка UA», де на вас чекає величезний асортимент товарів, за які не доведеться переплачувати!
Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-бот, можна завантажити на смартфон за вказаним посиланням. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж місяця з дня отримання.

Техніка UA

«Хто знає, той не переплатить!» — головний девіз компанії «Техніка UA». А ще тут дотримуються принципів поваги до кожного покупця та відмінного сервісу. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок та спеціальних пропозицій.

Всі товари мають сертифікати якості та гарантію від 1 до 5 років, залежно від сервісної політики виробника. У «Техніка UA» подбали також про зручність для кожного покупця. У межах міста діє безкоштовна доставка. За бажанням можна оформити миттєву розстрочку та отримати покупку з мінімальними втратами для гаманця.
вул. Келецька, 50 Б
(073) 844-40-88
(068) 844-40-88
(095) 844-40-88

Facebook
Instagram