Зворотний зв'язок

Знижка 50% на онлайн-заняття для дорослих з англійської мови від школи іноземних мов «StarЦентр»

Знижка 50% на онлайн-заняття для дорослих з англійської мови від школи іноземних мов «StarЦентр»

Знижка 50% на онлайн-заняття для дорослих з англійської мови від школи іноземних мов «StarЦентр»

350
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат надає знижку 50% на 12 онлайн-занять з англійської мови для дорослої особи.

Школа іноземних мов StarЦентр – офіційний центр підготовки до міжнародних екзаменів – запрошує на навчання дорослих і дітей з різним рівнем підготовки. Власна запатентована система навчання дозволяє гарантувати якісний результат.
Замовте Сертифікат на 50% знижки на 12 онлайн-занять з англійської мови для дорослих в обмін на бонуси.

Сертифікат надсилається на електронну пошту абонента або видається в інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™ та може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання. Щоб скористатися знижкою, запишіться на заняття та повідомте про наявність Сертифіката.

StarЦентр

Отримати роботу мрії, досягти професійного успіху, подорожувати і спілкуватися з іноземцями без бар'єрів. Ви також мрієте про це? Тоді почніть вивчати іноземні мови у школі іноземних мов StarЦентр, щоб відкрити для себе кордони та отримати нові можливості.
Понад 10 років досвіду роботи з дітьми і дорослими, власна запатентована система навчання для дітей дошкільного віку «StarСистем» гарантують якісний результат, незважаючи рівень підготовки учнів. Висококваліфіковані викладачі слідкують за сучасними тенденціями у викладанні та подають учням найкращий матеріал.

Для молодших учнів (6-7 років) у школі розроблені власні підручники та зошити, що допомагають у вивчені іноземних мов. Старші учні мають унікальну можливість взяти участь в інтерактивному Speaking Club з носієм мови. Під час навчання активно використовується програма CINEMA CLUB, що дає можливість дивитись іноземні фільми мовою оригіналу.

StarЦентр має статус Smart School та є офіційним центром підготовки до міжнародних екзаменів Cambridge (PET, FCE). Діти і дорослі зможуть вивчити з нуля та вдосконалити знання з іноземних мов, підготуватися до міжнародних екзаменів:
• IELTS
• FCE
• PET
• САЕ
• Young Learners Exams

Перед початком навчання учні проходять тест для визначення рівня знання англійської мови, щоб викладачі змогли підібрати відповідний курс навчання. Процес вивчення іноземної мови побудовано так, щоб було зручно учням і за часом, і за формою занять. Завдяки системі мультимедійних занять ви маєте змогу відвідувати уроки у будь-який час з будь-якого куточка планети – достатньо мати доступ до стабільно швидкого Інтернету. У школі навчаються студенти з різних куточків світу, тому навчатися вам буде завжди цікаво.

Програма навчання Star Центр відповідає розробленій Радою Європи системі рівнів володіння іноземною мовою (CEFR). У якості підтвердження успішного завершення курсу школа видає сертифікати.
тел.: (067) 266-47-86, (067) 150-42-88

starscenter-world.com
instagram.com