Зворотний зв'язок

Безкоштовна діагностика ходової частини і технічних рідин авто та знижка 100 грн на заміну моторної оливи від ТМ «Liqui Moly»

Безкоштовна діагностика ходової частини і технічних рідин авто та знижка 100 грн на заміну моторної оливи від ТМ «Liqui Moly»

Безкоштовна діагностика ходової частини і технічних рідин авто та знижка 100 грн на заміну моторної оливи від ТМ «Liqui Moly»

100
бонусів
у наявності:
9
• Сертифікат дає право отримати знижку 100 грн на заміну моторної оливи та на безкоштовну діагностику ходової частини і технічних рідин автомобіля.

Продукція німецької ТМ «Liqui Moly» добре знана у світі завдяки дотриманню високих стандартів якості. Комплекс мастильних матеріалів, автокосметика та автохімія, що виробляються компанією, сертифіковані та захищені від підробок.

Отримайте за бонуси Сертифікат на знижку 100 грн на заміну моторної оливи та на безкоштовну діагностику ходової частини і технічних рідин автомобіля від ТМ «Liqui Moly».
Сертифікат дає право отримати знижку у розмірі 100 грн тільки на послугу заміни оливи у двигуні без демонтажу/монтажу захисту двигуна. Вартість демонтажу/монтажу захисту двигуна залежить від складності робіт і в середньому коштує 50 грн.

Сертифікат надсилається на електронну пошту та може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання. Знижка за Сертифікатом не додається до знижок за будь-якими дисконтними програмами та акційними пропозиціями.

Дія Сертифікату поширюється лише на моторні оливи ТМ «Liqui Moly» за умови придбання останніх виключно у торговельно-сервісній мережі авторизованих сервісів ТМ «Liqui Moly» у Вінниці.

Мережа авторизованих сервісів «Liqui Moly»

ТМ «Liqui Moly» – перша і єдина у Вінниці компанія-представник мережі німецьких авторизованих сервісів, що спеціалізуються на професійній діагностиці технічних рідин у транспорті. Ви отримаєте гарантовано якісне обслуговування автомобіля за німецькими стандартами.

Серед послуг, що пропонує у Вінниці ТМ «Liqui Moly»:
• безкоштовна діагностика всіх технічних рідин автомобіля
• заміна фільтрів у коробці передач та у двигуні
• професійний підбір та повна заміна олив у двигунах, АКПП, МКПП, варіаторах, гідропідсилювачах керма
• тестування та заміна антифризу і гальмівної рідини
• очищення дросельної заслінки
• очищення паливної системи бензин/дизель
• очищення, заправка, ремонт кондиціонерів, а також повне очищення від грибка, бактерій, плісняви та ін.
• очищення сажового фільтра DPF
• діагностика та ремонт ходової будь-якої складності
• шиномонтаж
• продаж великого асортименту автохімії та присадок

Висококваліфікований персонал проводить заміну технічних рідин, ремонт та діагностику на фірмовому професійному обладнанні.
7 днів на тиждень,
09:00-18:00
Контактний тел. для запису на обслуговування: +38(067) 444-88-30

Авторизований сервіс “Вінниця-1”
Адреса: м. Вінниця, вул. Гліба Успенського, 91
Google-координати: 49.227435, 28.475687E
Графік роботи: 7 днів на тиждень, 09:00-18:00

Авторизований сервіс “Вінниця-2”
Адреса: м. Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 42-А
Google-координати: 49.267982N, 28.495898E
Графікроботи: 7 днів на тиждень, 09:00-18:00

Сайт: liquimoly.vn.ua