Зворотний зв'язок

2 безкоштовні квитки на виступ від стендап-клану «Кулак Дракона»

2 безкоштовні квитки на виступ від стендап-клану «Кулак Дракона»

2 безкоштовні квитки на виступ від стендап-клану «Кулак Дракона»

125
250
бонусів
у наявності:
3
• Сертифікат дає право отримати 2 безкоштовні квитки на виступ від стендап-клану «Кулак Дракона» в закладі, що вказаний в анонсі шоу.
• Щоб забронювати столик, потрібно додатково написати в дірект @standup_clan.

Хочете зняти стрес, відпочити і від душі посміятися? Забронюйте два квитки на виступ стендап-клану «Кулак Дракона» і проведіть незабутній вечір в одному з найкращих закладів міста!
Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж 30 днів з дати замовлення.

Необхідно заздалегідь попередити адміністратора про наявність сертифіката.

Стендап Клан «Кулак Дракона»

Кунг-фу стендап «Кулак Дракона» — це найпотужніший і найдосвідченіший стендап-клуб Вінниці. Гурт розвиває комедійну культуру міста, дивиться на речі прямо і робить людям смішно з 2020 року.

Стендап також постійно гастролює і в інших містах України, в тому числі і в столиці.

«Кулак Дракона» — це майстри слова, бенгальські тигри комедії, які збирають повні зали відвідувачів у найкращих закладах.

Кожен вечір з резидентами гурту — це півтори години добірних жартів про недолугих росіян, про життя пересічного українця, про відносини, та про все те, що зараз ніби не на часі, але у головах кожного громадянина. Тому всі присутні завжди відчувають себе частиною однієї великої української родини.

Крім своєї основної діяльності, члени стендап-клану постійно займаються благодійністю та збирають кошти на потреби ЗСУ.
Дізнатись про виступи «Кулак Дракона» можна з анонсів у соцмережах та афіш міст. Більше детальної інформації кожен охочий може запитати в телефонному режимі або ж у Direct чи в Messenger.
(093) 733-00-89
(093) 784-75-03
(097) 558-66-97

facebook
Instagram
Youtube