Зворотний зв'язок

Безкоштовна екскурсія та фірмовий чай від кав'ярні-музею «Панъ Заваркінъ та синъ»

Безкоштовна екскурсія та фірмовий чай від кав'ярні-музею «Панъ Заваркінъ та синъ»

Безкоштовна екскурсія та фірмовий чай від кав'ярні-музею «Панъ Заваркінъ та синъ»

50
100
бонусів
у наявності:
3
• Сертифікат дає право на безкоштовну екскурсію та фірмовий чай для однієї особи.

Хочете дізнатись, якою була Вінниця сотні років тому? Завітайте до кав'ярні-музею «Панъ Заваркінъ та синъ» і пориньте в особливу атмосферу 19 століття. А поки ви будете переглядати експонати, працівники закладу приготують вам смачний чай за авторським рецептом.
Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж 30 днів з дати замовлення.

Не забудьте попередити адміністратора про наявність сертифіката.

«Панъ Заваркінъ та синъ»

«Панъ Заваркінъ та синъ» — це особливе атмосферне місце в самому серці Вінниці. Заклад має свою історію, що бере початок з кінця 19 століття. Заснований однією з найзаможніших родин міста, він зберіг в інтер'єрі всю атрибутику того часу: настінні шпалери, ліпні карнизи, плафони на стелі, канделябри, буфет та музичні інструменти.

На особливу увагу в кав'ярні заслуговує колекція ексклюзивних годинників, виготовлених відомими майстрами:
• Густавом Беккером (Німеччина)
• Ле Руа та Шарлем Гійомом (Франція)
• Рікардо Борсіні (Італія)
• Ерхардом Юнгхансом (Німеччина) тощо

Усі вони різняться дизайном, механізмом та боєм. В колекції представлені також оригінальні пісочні, камінні, каретні та кабінетні годинники.

В інтер'єрі кав'ярні особливе місце займає буфет з червоного дерева роботи польських майстрів початку ХХ ст. та унікальна бронзова статуя руанської діви Жанни д'Арк на коні.

У вітрині музею велика кількість старовинного чайного посуду з міді, латуні, бронзи та порцеляни.
У «Панъ Заваркінъ та синъ» представлені статуетки ручної роботи, скарбнички для коштовностей і картини, які дбайливо зберігала родина Заваркіних.

У кав'ярні-музеї відвідувачі можуть не тільки ознайомитись з цікавими експонатами, а й насолодитись чаєм і кавою, приготованими за особливою рецептурою. У меню закладу також освіжаючі напої, смачні тістечка, печиво та інші десерти. А ще тут завжди затишна гостинна атмосфера та привітні усмішки персоналу.
вул. О. Соловйова, 3
(098) 176 67 28

Сайт: zavarkin.vin.ua
Facebook
Instagram
Тік Ток