Зворотний зв'язок

Безкоштовний прокат велосипеда від компанії SkyLife

Безкоштовний прокат велосипеда від компанії SkyLife

Безкоштовний прокат велосипеда від компанії SkyLife

100
бонусів
у наявності:
5
• Сертифікат дає право отримати годину безкоштовного прокату велосипеда преміум-класу у будні.

Катання на велосипеді — це не тільки модний тренд, що символізує здоровий спосіб життя. Сьогодні це необхідність для багатьох людей, які хочуть бути мобільними, уникаючи заторів. Компанія SkyLife пропонує послуги оренди й продажу велосипедів, самокатів і різноманітного спортивного інвентарю, які зроблять ваше життя комфортним і динамічним!
Скористайтеся можливістю безкоштовно взяти напрокат велосипед, обмінявши бонуси на Сертифікат.

Придбаний сертифікат буде надіслано на електронну пошту, вказану під час реєстрації. Сертифікат, замовлений у Viber-боті, можна завантажити на смартфон за вказаним посиланням. Сертифікат на знижку є одноразовим та може бути використаний впродовж місяця з дня отримання.

Не забудьте заздалегідь попередити адміністратора про наявність сертифіката.

Компанія SkyLife

Компанія SkyLife — це приклад того, яким має бути сімейний бізнес. Підприємство створене подружжям у 2012 році в Харкові. Власники й колектив вкладали в улюблену справу не лише кошти, а й щоденну працю, велику любов і безліч цікавих ідей. З початку воєнного стану SkyLife працює у Вінниці та тішить мешканців і гостей міста широким асортиментом товарів та послуг.

Зокрема, компанія пропонує продаж і прокат:
• велосипедів для дорослих і дітей
• електросамокатів
• гіроскутерів
• лиж і сноубордів
• спортивних аксесуарів тощо

Консультанти SkyLife із задоволенням зорієнтують у виборі, як досвідчених користувачів, так і новачків. Після кожного клієнта, що орендує обладнання, проводиться технічний огляд та обслуговування 1 раз на тиждень. Тому в подальшому користуванні техніка гарантовано буде безпечною і комфортною.

Крім того заклад надає послуги з ремонту велосипедів. Це дає можливість власникам двоколісних швидко полагодити й безпечно користуватись своїм транспортом.

А ще SkyLife дарує приємні знижки іменинникам і дружним компаніям, які люблять активно відпочивати гуртом.
Пн-Пт: з 11:00 до 21:00
Сб-Нд: з 10:00 до 21:00
вул. Хмельницьке шосе, 85
(066) 203-17-62
(063) 632-91-12

Сайт: prokatskylife.com
Instagram