Зворотний зв'язок

Безкоштовний вхідний квиток на годину катання на ковзанці від центру здорового відпочинку «Льодовий клуб»

Безкоштовний вхідний квиток на годину катання на ковзанці від центру здорового відпочинку «Льодовий клуб»

Безкоштовний вхідний квиток на годину катання на ковзанці від центру здорового відпочинку «Льодовий клуб»

100
200
бонусів
у наявності:
0
У продажу незабаром
• Сертифікат дає право отримати безкоштовний вхідний квиток на годину катання на ковзанці.

Хочете освоїти елементи фігурного катання або просто розважитись на ковзанці? Завітайте в «Льодовий клуб» та отримайте свою порцію адреналіну і позитивних емоцій!
Отримайте Сертифікат на безкоштовний вхідний квиток на ковзанку від центру зимового спорту та здорового відпочинку «Льодовий клуб». Знижка за Сертифікатом діє лише на вхідний квиток.

Електронний варіант Сертифіката надсилається на електронну пошту. Сертифікат є одноразовим та може бути використаний не пізніше місяця з дня отримання.

Центр зимового спорту та здорового відпочинку «Льодовий клуб»

«Льодовий клуб» — центр зимового спорту та здорового відпочинку в самому серці міста. Комплекс працює з 2008 року і для багатьох вінничан став улюбленим місцем дозвілля.

Також на базі клубу діє школа фігурного катання і дитяча хокейна школа «Патріот». У закладі регулярно відточують навички спортсмени та проводяться змагання міжнародного рівня.

На ковзанці завжди присутні досвідчені інструктори, які допомагають освоїтись новачкам і слідкують за безпекою відвідувачів.
На території «Льодового клубу» працює затишне кафе, де можна зігрітися, перекусити і випити чашечку кави прямо в ковзанах. Завдяки тісній співпраці закладів всі охочі мають можливість провести незабутні сімейні та корпоративні свята на льоду.

У прейскуранті послуг «Льодового клубу»:
• катання на ковзанах
• прокат ковзанів і захисної екіпіровки
• індивідуальні камери схову
• допоміжні «ходунки»
• безлімітний wi-fi
• індивідуальні заняття з інструктором

У комплексі діє гнучка система знижок та спеціальні пропозиції, зокрема для студентів і школярів. Кожен відвідувач може обрати для себе оптимальний варіант відвідування в залежності від вартості та графіку роботи Клубу.
вул. Хлібна, 1
(096) 605-27-27

Сайт: katok.vn.ua
Facebook
Instagram