Зворотний зв'язок

Знижка 100 грн на весь асортимент у магазині та під замовлення від інтернет-магазину «Fortuna-Avto»

Знижка 100 грн на весь асортимент у магазині та під замовлення від інтернет-магазину «Fortuna-Avto»

Знижка 100 грн на весь асортимент у магазині та під замовлення від інтернет-магазину «Fortuna-Avto»

100
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат дає право отримати знижку 100 грн на весь асортимент у магазині та під замовлення.

Інтернет-магазин «Fortuna-Avto» пропонує великий вибір автозапчастин, масел, автохімії та шин до легкових і вантажних автомобілів.
Обміняйте бонуси на Сертифікат на знижку 100 грн на весь асортимент у магазині та під замовлення від інтернет-магазину «Fortuna-Avto».

Сертифікат надсилається на електронну пошту або видається в інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™. Скористатися знижкою за Сертифікатом можна один раз впродовж місяця з дня його отримання. Для замовлення потрібно попередньо зателефонувати та повідомити про наявність Сертифіката.

Інтернет-магазин «Fortuna-Avto»

В інтернет-магазині «Fortuna-Avto» кожен автовласник може всього двома кліками купити аксесуари, запчастини, шини та все необхідне для авто, не витрачаючи сил і часу. Якщо потрібна професійна консультація, спеціалісти магазину нададуть всю необхідну інформацію у телефонному режимі або онлайн-листуванні. Бажаючі отримати товар самовивозом можуть завітати в магазин «Fortuna-Avto» за адресою вул. Келецька, 45б.

Доставка кур'єром та поштовими службами здійснюється у понад 30 міст України.
Сторінки «Fortuna-Avto» у соціальних мережах Facebook та Instagram зібрали велику кількість підписників: клієнтів і просто однодумців. Адже тут публікуються та обговорюються різні статті, відео та новини на автомобільну тематику.

Якість сервісу, задоволені клієнти та безпека кожного автомобіліста — основні пріоритети у роботі інтернет-магазину. Саме тому «Fortuna-Avto» весь час працює над удосконаленням рівня обслуговування. А ще для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок і приємні подарунки.
тел.: (098) 795-61-43
(095) 495-69-38
(096) 708-37-72
вул. Келецька, 45б (ЖК «ОСКАР»)

www.fortunate.in.ua
Facebook
Instagram