Зворотний зв'язок

Безкоштовне «Королівське гоління» від барбершопу «Amster»

Безкоштовне «Королівське гоління» від барбершопу «Amster»

Безкоштовне «Королівське гоління» від барбершопу «Amster»

200
бонусів
у наявності:
5
• Сертифікат дає право на безкоштовне «Королівське гоління».

Косметика преміум-класу, правильна небезпечна бритва і барбер-профі, що вправно нею користується – все, що потрібно для «королівського гоління», є у барбершопі «Amster».
Обміняйте бонуси на Сертифікат на безкоштовне «королівського гоління» у «Amster» та отримайте задоволення від унікальної процедури та результату.

Сертифікат буде відправлено на електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації у «Клубі «Еверест». Сертифікат є одноразовим та може бути використаний не пізніше місяця з дня його отримання. Перед візитом до барбершопу потрібно попередньо записатися на «королівське гоління» та повідомити адміністратора про наявність Сертифіката.

Барбершоп «Amster»

«Amster» – це не звичайна перукарня. Це справжній чоловічий простір, що створений чоловіками, які знають все про звички, вподобання, інтереси та смаки наймужніших, найсильніших і найстильніших цього світу. У барбершопі працюють професійні майстри, які вміють створити крутий образ для відвідувачів будь-якого віку. У «Amster» поважають столітні традиції класичної стрижки, догляду за бородою та гоління.

Відвідувачам «Amster» пропонуються:
• чоловіча стрижка
• дитяча стрижка
• укладання волосся
• корекція бороди
• «королівське гоління»
• камуфляж або тонування сивини
• воскове видалення волосся

У роботі майстри використовують професійні засоби відомих закордонних виробників, стерильні багаторазові інструменти.

Невимушена атмосфера закладу спонукає до приємного спілкування та відпочинку за келихом міцного напою або чашечки кави за рахунок закладу. Якщо ви прийшли раніше призначеного часу, зможете розважитися грою на приставці XBOX.

Для авто клієнтів передбачені вільні місця для паркування.
вул. 600-річчя, 52
тел.: (073) 069-32-22

вул. Київська 29/11
тел.: (095) 035-55-60

barbershop-amster.vn.ua
Facebook
Instagram