Зворотний зв'язок

Знижка 200 грн на послуги від мийки «Дельфін» та «VIP-мийка»

Знижка 200 грн на послуги від мийки «Дельфін» та «VIP-мийка»

Знижка 200 грн на послуги від мийки «Дельфін» та «VIP-мийка»

200
бонусів
у наявності:
необмежено
Сертифікат номіналом 200 грн. Дає змогу здійснити безкоштовну одноразову мийку автомобіля або обрати додаткові послуги автомийки в межах вказаної суми.

VIP-мийка та «Дельфін» пропонують послуги швидкої та якісної автомийки за допомогою оригінальної автохімії та професійного обладнання.
Обміняйте бонуси на Сертифікат, що дає право отримати безкоштовну мийку авто вартістю 200 грн або обрати додаткові послуги автомийки в межах вказаної суми.

Скористатися ним можна один раз не пізніше місяця з дня отримання на мийках за адресами: «Дельфін» пров. Костя Широцького, 14а та VIP-мийка вул. Генерала Арабея, 42.

Положення про використання Сертифіката (pdf, 65 Кб)

VIP - Мийка

Автомийки «Дельфін» та VIP-мийка пропонують власникам будь-якого виду транспорту скористатися послугами професійної мийки автомобілів та хімчистки салону. Досвідчені майстри бережно та якісно приведуть до ладу авто з використанням безпечної автохімії та професійного обладнання і строгим дотриманням послідовності робіт.

Відвідувачам автомийки «Дельфін» та VIP-мийки пропонується максимальний комплекс послуг:
• мийка двигуна
• мийка днища
• покриття воском
• хімчистка салону та килимків
• чищення кондиціонера

Дбайлива мийка безпечними засобами забезпечить абсолютну чистоту та не призведе до пошкоджень лакофарбового покриття чи елементів кузова вашого авто.

На автомийках ви можете замовити хімчистку салону будь-якої складності. Для хімчистки використовуються професійні засоби відомих виробників, що не містять шкідливих компонентів та безпечні для людей, що перебуватимуть в салоні авто.

Оптимальна ціна за високу якість послуг – головний принцип роботи автомийок «Дельфін» та VIP-мийки.
пров. Костя Широцького, 14а
(0432) 55-42-17

вул. Генерала Арабея, 42.