Зворотний зв'язок

4 онлайн-заняття у «Дошколярику» від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

4 онлайн-заняття у «Дошколярику» від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

4 онлайн-заняття у «Дошколярику» від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

230
бонусів
у наявності:
9
• Сертифікат дає право на 4 безкоштовних онлайн-заняття у «Дошколярику» для однієї дитини.

Підготувати дитину до школи так, щоб вона отримала достатню базу знань і почувалася впевнено на уроках допоможуть у загальноосвітній приватній школі ThinkGlobal.
Отримайте для своєї дитини 4 безкоштовні онлайн-заняття у «Дошколярику» школи ThinkGlobal, обмінявши бонуси на Сертифікат, що надає право на знижку.

Сертифікат надсилається на електронну адресу абонента або видається в інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™. Зверніть увагу: Сертифікат є одноразовим та повинен бути використаний впродовж місяця з дня отримання. Щоб скористатися знижкою, необхідно попередньо записатися та повідомити про наявність Сертифіката.

ThinkGlobal

Школа глобального мислення – так позиціонує себе загальноосвітня приватна школа ThinkGlobal.

Тут можна навчатися в одній з локацій чи дистанційно. Вінницький осередок – один з 25 локацій всеукраїнської мережі приватних шкіл ThinkGlobal. Шкільна родина налічує понад 350 викладачів, що прагнуть навчити своїх учнів думати, вміти застосовувати знання практично, не боятися мати власну думку та вміти її висловити, експериментувати та не зупинятися перед невдачами. ThinkGlobal – це школа з демократичною культурою навчання, спрямована на поглиблене вивчення явищ реального світу, набуття навичок впливу на оточення та глобальний світ.

Навчальні програми, що використовуються у школі, враховують вимоги держстандарту України та доповнені авторськими навчальними матеріалами, що базуються на кращих освітніх практиках Канади, Фінляндії, Сингапуру.

ThinkGlobal – це:
• 20 Всеукраїнських конкурсів та олімпіад, у яких учні успішно беруть участь
• понад 700 кепсів щороку, отриманих студентами за досягнення
• понад 3400 цікавих занять щомісяця
• 17 предметів, які викладаються за авторськими програмами
• 11 сучасних викладачів та власний нейтів-спікер
• понад 20 учнівських проєктів
• 20 пізнавальних екскурсій
• 100% рівень володіння англійською викладачів та студентів
• до 15 учнів у кожному класі.

Приватна школа ThinkGlobal має всі необхідні ліцензії на здійснення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти).
вул. Сонячна, 9
тел.: 067-844-65-45

сайт: thinkglobal.xyz
Facebook
Instagram