Зворотний зв'язок

5 онлайн-занять з англійської мови від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

5 онлайн-занять з англійської мови від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

5 онлайн-занять з англійської мови від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

105
350
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат дає право на 5 безкоштовних онлайн-занять з англійської мови впродовж 5 днів для однієї дитини.

Вивчення англійської мови у приватній школі ThinkGlobal проходить особливо цікаво і результативно, адже викладачі активно використовують новітні технології і практики, сучасні навчальні матеріали.
Маєте шанс отримати безкоштовно 5 онлайн-занять з англійської мови для своєї дитини, обмінявши бонуси на Сертифікат, що дає право на знижку. Власник Сертифіката впродовж 5 днів отримає 5 безкоштовних онлайн-занять з англійської мови у школі ThinkGlobal.

Сертифікат надсилається на електронну скриньку абонента або видається в одному з з інфоцентрів ЕВЕРЕСТ™. Сертифікат є одноразовим та може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання. Перед використанням Сертифіката потрібно попередньо записатися на заняття та повідомити про наявність Сертифіката.

ThinkGlobal

Школа глобального мислення – так позиціонує себе загальноосвітня приватна школа ThinkGlobal.

Тут можна навчатися в одній з локацій чи дистанційно. Вінницький осередок – один з 25 локацій всеукраїнської мережі приватних шкіл ThinkGlobal. Шкільна родина налічує понад 350 викладачів, що прагнуть навчити своїх учнів думати, вміти застосовувати знання практично, не боятися мати власну думку та вміти її висловити, експериментувати та не зупинятися перед невдачами. ThinkGlobal – це школа з демократичною культурою навчання, спрямована на поглиблене вивчення явищ реального світу, набуття навичок впливу на оточення та глобальний світ.

Навчальні програми, що використовуються у школі, враховують вимоги держстандарту України та доповнені авторськими навчальними матеріалами, що базуються на кращих освітніх практиках Канади, Фінляндії, Сингапуру.

ThinkGlobal – це:
• 20 Всеукраїнських конкурсів та олімпіад, у яких учні успішно беруть участь
• понад 700 кепсів щороку, отриманих студентами за досягнення
• понад 3400 цікавих занять щомісяця
• 17 предметів, які викладаються за авторськими програмами
• 11 сучасних викладачів та власний нейтів-спікер
• понад 20 учнівських проєктів
• 20 пізнавальних екскурсій
• 100% рівень володіння англійською викладачів та студентів
• до 15 учнів у кожному класі.

Приватна школа ThinkGlobal має всі необхідні ліцензії на здійснення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти).
вул. Академіка Ющенка, 18
вул. Сонячна, 9
тел.: 067-844-65-45


сайт: thinkglobal.xyz
Facebook
Instagram