Зворотний зв'язок

Тиждень онлайн-навчання від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

Тиждень онлайн-навчання від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

Тиждень онлайн-навчання від загальноосвітньої приватної школи «ThinkGlobal»

150
500
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат дає право безкоштовно приєднатись до онлайн-навчання класу впродовж 5 днів для однієї дитини.

Дистанційне навчання у школі може бути цікавим і насиченим – переконують у приватній школі ThinkGlobal. Демократична культура навчання та прогресивні вчителі школи допоможуть вашим дітям рости і змінювати світ разом.
Обміняйте бонуси на Сертифікат на тиждень (5 робочих днів) безкоштовного онлайн-навчання у загальноосвітній приватній школі ThinkGlobal. Сертифікат дає право безкоштовно приєднатись до онлайн-навчання класу впродовж 5 днів для однієї дитини.

Після оформлення Сертифікат надсилається на електронну пошту абонента або видається в одному з інфоцентрів ЕВЕРЕСТ™. Сертифікат можна використати лише один раз впродовж місяця з дня отримання. Перед використанням потрібно попередньо записатися у школі та повідомити про наявність Сертифіката.

ThinkGlobal

Школа глобального мислення – так позиціонує себе загальноосвітня приватна школа ThinkGlobal.

Тут можна навчатися в одній з локацій чи дистанційно. Вінницький осередок – один з 25 локацій всеукраїнської мережі приватних шкіл ThinkGlobal. Шкільна родина налічує понад 350 викладачів, що прагнуть навчити своїх учнів думати, вміти застосовувати знання практично, не боятися мати власну думку та вміти її висловити, експериментувати та не зупинятися перед невдачами. ThinkGlobal – це школа з демократичною культурою навчання, спрямована на поглиблене вивчення явищ реального світу, набуття навичок впливу на оточення та глобальний світ.

Навчальні програми, що використовуються у школі, враховують вимоги держстандарту України та доповнені авторськими навчальними матеріалами, що базуються на кращих освітніх практиках Канади, Фінляндії, Сингапуру.

ThinkGlobal – це:
• 20 Всеукраїнських конкурсів та олімпіад, у яких учні успішно беруть участь
• понад 700 кепсів щороку, отриманих студентами за досягнення
• понад 3400 цікавих занять щомісяця
• 17 предметів, які викладаються за авторськими програмами
• 11 сучасних викладачів та власний нейтів-спікер
• понад 20 учнівських проєктів
• 20 пізнавальних екскурсій
• 100% рівень володіння англійською викладачів та студентів
• до 15 учнів у кожному класі.

Приватна школа ThinkGlobal має всі необхідні ліцензії на здійснення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти).
вул. Академіка Ющенка, 18
вул. Сонячна, 9
тел.: 067-844-65-45


сайт: thinkglobal.xyz
Facebook
Instagram