Зворотний зв'язок

Знижка 50% на онлайн-заняття для дітей з англійської мови від школи іноземних мов «StarЦентр»

Знижка 50% на онлайн-заняття для дітей з англійської мови від школи іноземних мов «StarЦентр»

Знижка 50% на онлайн-заняття для дітей з англійської мови від школи іноземних мов «StarЦентр»

475
бонуси
у наявності:
10
• Сертифікат надає знижку 50% на 12 онлайн-занять з англійської мови для дітей.

Відчути прогрес у вивченні іноземної мови можна навіть за кілька занять, якщо ви правильно підібрали школу для вивчення. У школі іноземних мов StarЦентр дорослі і діти зможуть опанувати мову з нуля, поглибити знання, попрактикувати розмовні навички, підготуватися до міжнародних екзаменів.
Обміняйте бонуси на Сертифікат на знижку 50% на онлайн-заняття для дітей з англійської мови від школи іноземних мов StarЦентр. За Сертифікатом дитина отримає можливість відвідати 12 онлайн-занять з англійської мови зі знижкою.

Сертифікат надсилається на електронну скриньку або видається у друкованому вигляді в інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™. Сертифікат можна використати один раз впродовж місяця з дня отримання. Перед використанням необхідно записатися на заняття та повідомити про наявність Сертифіката.

StarЦентр

Отримати роботу мрії, досягти професійного успіху, подорожувати і спілкуватися з іноземцями без бар'єрів. Ви також мрієте про це? Тоді почніть вивчати іноземні мови у школі іноземних мов StarЦентр, щоб відкрити для себе кордони та отримати нові можливості.
Понад 10 років досвіду роботи з дітьми і дорослими, власна запатентована система навчання для дітей дошкільного віку «StarСистем» гарантують якісний результат, незважаючи рівень підготовки учнів. Висококваліфіковані викладачі слідкують за сучасними тенденціями у викладанні та подають учням найкращий матеріал.

Для молодших учнів (6-7 років) у школі розроблені власні підручники та зошити, що допомагають у вивчені іноземних мов. Старші учні мають унікальну можливість взяти участь в інтерактивному Speaking Club з носієм мови. Під час навчання активно використовується програма CINEMA CLUB, що дає можливість дивитись іноземні фільми мовою оригіналу.

StarЦентр має статус Smart School та є офіційним центром підготовки до міжнародних екзаменів Cambridge (PET, FCE). Діти і дорослі зможуть вивчити з нуля та вдосконалити знання з іноземних мов, підготуватися до міжнародних екзаменів:
• IELTS
• FCE
• PET
• САЕ
• Young Learners Exams

Перед початком навчання учні проходять тест для визначення рівня знання англійської мови, щоб викладачі змогли підібрати відповідний курс навчання. Процес вивчення іноземної мови побудовано так, щоб було зручно учням і за часом, і за формою занять. Завдяки системі мультимедійних занять ви маєте змогу відвідувати уроки у будь-який час з будь-якого куточка планети – достатньо мати доступ до стабільно швидкого Інтернету. У школі навчаються студенти з різних куточків світу, тому навчатися вам буде завжди цікаво.

Програма навчання Star Центр відповідає розробленій Радою Європи системі рівнів володіння іноземною мовою (CEFR). У якості підтвердження успішного завершення курсу школа видає сертифікати.
тел.: (067) 266-47-86, (067) 150-42-88

starscenter-world.com
instagram.com