Зворотний зв'язок

Знижка 50% на парні онлайн-заняття з німецької мови від центру іноземних мов «Lingua Alliance»

Знижка 50% на парні онлайн-заняття з німецької мови від центру іноземних мов «Lingua Alliance»

Знижка 50% на парні онлайн-заняття з німецької мови від центру іноземних мов «Lingua Alliance»

500
бонусів
у наявності:
0
У продажу незабаром
• Сертифікат надає знижку 50% на перші 8 парних онлайн-занять з німецької мови для однієї людини.

Навчайтеся легко, розмовляйте вільно – пропонують у школі іноземних мов Lingua Alliance. Вивчайте мову з нуля чи поглиблюйте знання, готуйтеся до міжнародних іспитів, ЗНО та ДПА з професійними викладачами.
Скористайтеся знижкою 50% на парні онлайн-заняття з німецької мови за Сертифікатом від центру іноземних мов Lingua Alliance. Обміняйте бонуси на Сертифікат і отримайте знижку на перші 8 занять з німецької мови для однієї особи.

Сертифікат надсилається на електронну пошту або видається особисто в одному з інфоцентрів ЕВЕРЕСТ™ і може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання. Перед використанням Сертифіката потрібно записатися на курс вивчення мови та повідомити про його наявність.

Школа іноземних мов «Lingua Alliance»

Школа іноземних мов Lingua Alliance – це місце, де в дружній атмосфері легко та результативно здобувають знання з іноземних мов. Головний принцип школи – індивідуальний підхід та корегування програми навчання під особисті потреби учня. Вивчайте іноземні мови де завгодно та коли завгодно. Школа іноземних мов Lingua Alliance пропонує гнучкий графік та форму навчання з 9:00 до 21:00.

У Lingua Alliance дорослі та діти зможуть почати вивчати з нуля чи покращити знання з кількох мов:
• англійської
• німецької
• французької

У школі працюють кваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи.
Обирайте форму навчання, що підійде саме вам, і починайте:
• групові заняття
• індивідуальні заняття
• парні заняття
• корпоративні заняття від 5 до 10 чоловік
• заняття по skype

Уроки проводяться в групах від 3 до 7 чоловік для ефективного процесу навчання.
Заняття тривалістю 1,5 години проводяться регулярно 8 разів на місяць. Бажаєте пришвидшити процес вивчення? Запишіться на інтенсивний курс, що передбачає 12 занять на місяць по 1,5 години.

Корпоративні заняття можуть проходити на території замовника або у комфортних класах школи. Спеціалізований мовний курс формується з урахуванням специфіки сфери діяльності студентів, їхнього рівня підготовки та потреб.

Безкоштовний інтерактивний розмовний та граматичний клуб для студентів – чудовий спосіб попрактикувати розмовні навички та виявити прогалин у знаннях.

У школі допоможуть ефективно підготуватися до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, KET, DELF-DALF, GOETHE INSTITUT та до ЗНО і ДПА.
Учням пропонуються гнучка форма розрахунку за навчання, знижки при сплаті за повний курс та можливість переносу/заморозки уроків.
вул. Родіона Скалецького, 7 ( ТЦ Омега), 3 поверх (вхід біля парковки)
тел.: 093 224 79 39,
068 221 33 79

Instagram
Facebook