Зворотний зв'язок

Знижка 50% на групові онлайн-заняття з англійської мови від центру іноземних мов «Lingua Alliance»

Знижка 50% на групові онлайн-заняття з англійської мови від центру іноземних мов «Lingua Alliance»

Знижка 50% на групові онлайн-заняття з англійської мови від центру іноземних мов «Lingua Alliance»

450
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат надає знижку 50% на перші 8 групових онлайн-занять з англійської мови для однієї людини.

Школа іноземних мов Lingua Alliance запрошує дітей та дорослих покращити рівень знань англійської, німецької та французької мов. Учням пропонуються різні форми навчання та зручні способи розрахунку.
Обміняйте бонуси на Сертифікат, що дає право отримати знижку 50% на 8 групових онлайн-занять з англійської мови для однієї особи від школи іноземних мов Lingua Alliance.

Після замовлення Сертифікат надсилається на електронну пошту абонента або видається у друкованому вигляді в інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™. Сертифікатом можна скористатися лише раз не пізніше місяця з дня отримання. Попередньо необхідно записатися на заняття та повідомити адмінустратора про наявність Сертифіката.

Школа іноземних мов «Lingua Alliance»

Школа іноземних мов Lingua Alliance – це місце, де в дружній атмосфері легко та результативно здобувають знання з іноземних мов. Головний принцип школи – індивідуальний підхід та корегування програми навчання під особисті потреби учня. Вивчайте іноземні мови де завгодно та коли завгодно. Школа іноземних мов Lingua Alliance пропонує гнучкий графік та форму навчання з 9:00 до 21:00.

У Lingua Alliance дорослі та діти зможуть почати вивчати з нуля чи покращити знання з кількох мов:
• англійської
• німецької
• французької

У школі працюють кваліфіковані викладачі з великим досвідом роботи.
Обирайте форму навчання, що підійде саме вам, і починайте:
• групові заняття
• індивідуальні заняття
• парні заняття
• корпоративні заняття від 5 до 10 чоловік
• заняття по skype

Уроки проводяться в групах від 3 до 7 чоловік для ефективного процесу навчання.
Заняття тривалістю 1,5 години проводяться регулярно 8 разів на місяць. Бажаєте пришвидшити процес вивчення? Запишіться на інтенсивний курс, що передбачає 12 занять на місяць по 1,5 години.

Корпоративні заняття можуть проходити на території замовника або у комфортних класах школи. Спеціалізований мовний курс формується з урахуванням специфіки сфери діяльності студентів, їхнього рівня підготовки та потреб.

Безкоштовний інтерактивний розмовний та граматичний клуб для студентів – чудовий спосіб попрактикувати розмовні навички та виявити прогалин у знаннях.

У школі допоможуть ефективно підготуватися до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, KET, DELF-DALF, GOETHE INSTITUT та до ЗНО і ДПА.
Учням пропонуються гнучка форма розрахунку за навчання, знижки при сплаті за повний курс та можливість переносу/заморозки уроків.
тел.: 093 224 79 39

Instagram
Facebook