Зворотний зв'язок

Знижка 50% на чоловічу стрижку від «The Grand Barbershop»

Знижка 50% на чоловічу стрижку від «The Grand Barbershop»

Знижка 50% на чоловічу стрижку від «The Grand Barbershop»

200
бонусів
у наявності:
20
• Сертифікат дає право отримати знижку 50% на чоловічу стрижку.

Солідна, елегантна, молодіжна, авангардна і креативна – майстри барбершопу «The Grand Barbershop» професійно виконають будь-яку чоловічу стрижку.
Обміняйте бонуси на Сертифікат, що дає право отримати знижку 50% на чоловічу стрижку у барбершопі «The Grand Barbershop».

Сертифікат є одноразовим та може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання на електронну пошту. Паперовий варіант Сертифіката можна отримати в інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™. Перед візитом до барбершопу потрібно попередньо записатися на стрижку та повідомити про наявність Сертифіката.

«The Grand Barbershop»

Стильна зачіска, що вам пасує, здатна покращити настрій, додати впевненості у собі та навіть надихнути на нові звершення. Довіритись звичайній перукарні чоловікам буває дуже важко, адже лише досвідчений чоловічий майстер найкраще розуміє потреби і справжні чоловічі вподобання.

Барбершоп «The Grand Barbershop» – особлива територія, де панує суто чоловіча атмосфера. Це місце спілкування за чашкою запашної кави чи склянкою міцного напою справжніх чоловіків. Майстри барбершопу «The Grand Barbershop» готові допомогти створити оригінальний образ для сучасного та стильного чоловіка, адже мають великий досвід роботи та володіють різними техніками стрижки.

У барбершопі «The Grand» вам запропонують:
• чоловічі стрижки, зачіски, укладання волосся
• моделювання, стрижку і корекцію бороди та вусів
• гоління
• маскування сивини
• чоловічий манікюр
• татуювання для чоловіків і жінок (індивідуальний підхід, допомога при виборі та розробка індивідуального ескізу, бездоганна стерильність, найкращі матеріали та новітнє обладнання)
• масаж (стоун-терапія, загальний, баночний, лімфодренажний, масаж спини, шиї, ніг, рук, голови)

Всі процедури виконуються стерильними інструментами з використанням найкращих матеріалів та засобів і з дотриманням санітарних норм та правил.

Завітайте до барбершопу «The Grand» та будьте впевнені у своїй неперевершеності.
щодня 10:00-21:00
вул. Миколи Оводова, 22
тел.: (096) 265-50-50
вул. Келецька, 106-А

сайт: the-grand.com.ua/
Instagram
Facebook