Зворотний зв'язок

Знижка 50% на фторування зубів (1 щелепа) від стоматологічної клініки «Stomaline»

Знижка 50% на фторування зубів (1 щелепа) від стоматологічної клініки «Stomaline»

Знижка 50% на фторування зубів (1 щелепа) від стоматологічної клініки «Stomaline»

100
бонусів
у наявності:
8
• Сертифікат дає право отримати 50% знижки на фторування зубів (1 щелепа).

Регулярний догляд за зубами допоможе зберегти здорову і сяючу посмішку. Завітайте до стоматологічної клініки «Stomaline», щоб бути певними, що ваші зуби завжди будуть в ідеальному стані.
Скористайтеся можливістю пройти процедуру фторування для зміцнення зубів (1 щелепа), покращення їх стану та захисту від карієсу із знижкою 50%. Обміняйте бонуси на Сертифікат на знижку на послугу фторування однієї щелепи від клініки «Stomaline».

Сертифікат надсилається на електронну пошту абонента або видається у інфоцентрі ЕВЕРЕСТ™. Сертифікат може бути використаний один раз впродовж місяця з дня отримання. Попередньо потрібно записатися на процедуру фторування та повідомити про наявність Сертифіката.

Стоматологічна клініка «Stomaline»

Стоматологічна клініка «Stomaline» пропонує послуги лікування та естетичного протезування зубів з 2008 року. Власникам клініки вдалося створити професійне середовище, де кожен пацієнт може розраховувати на якісну стоматологічну допомогу будь-якої складності.

У клініці встановлено сучасне обладнання, необхідне для точної діагностики та ефективного і безпечного лікування. Вузькопрофільні спеціалісти мають значний досвід роботи та постійно вдосконалюють професійні навички, опановують новітні технології, проходять навчання, слідкують за революційними новинками медицини та беруть участь у різноманітних семінарах, конференціях.

Для лікарів клініки не існує безвихідних стоматологічних ситуацій, адже вони використовують протоколи, що відповідають європейським, та випробувані часом. При цьому спеціалісти обирають найкращий для пацієнта варіант лікування, намагаються мінімізувати відчуття дискомфорту та застосовують знеболювальні препарати різного рівня дії.

Стоматологія «Stomaline» надає широкий спектр послуг з лікування зубів:
• безболісне лікування зубів
• лікування пародонтиту
• корекція прикусу і художня реставрація
• професійна чистка зубів ультразвуком
• протезування зубів
• стаціонарне і домашнє відбілювання зубів

На повний курс лікування пацієнти отримують гарантію 2-3 роки, зокрема, на пломби, коронки, реставрацію зубів.

У клініці використовуються кілька програм лікування та протезування зубів, щоб якісні послуги були максимально доступними для відвідувачів. Постійні пацієнти можуть скористатися дисконтною програмою. Окрім того, пропонується програма виправлення прикусу в розстрочку, сімейні знижки.

Ліц. МОЗ № 599249 від 21.11.11 р.
Пн-Пт: з 9:00 до 21:00
Сб: з 9:00 до 15:00
Неділя: за домовленістю
Вінниця, вул. Архітектора Артинова 13
+38 (0432) 69-81-68
+38 (097) 440-80-40
+38 (093) 188-80-40
+38 (095) 530-80-40

stomaline.com.ua