Зворотний зв'язок

Знижка 150 грн на послуги від мийки «Дельфін» та «VIP-мийка»

Знижка 150 грн на послуги від мийки «Дельфін» та «VIP-мийка»

Знижка 150 грн на послуги від мийки «Дельфін» та «VIP-мийка»

150
бонусів
у наявності:
необмежено
Сертифікат номіналом 150 грн.Дає змогу здійснити безкоштовну одноразову мийку автомобіля або обрати додаткові послуги автомийки в межах вказаної суми.

Оцініть послуги професійної автомийки та хімчистки салону з використанням сучасного обладнання та ефективних і безпечних мийних засобів.

Обміняйте бонуси на Сертифікат безкоштовну мийку автомобіля вартістю 150 грн. Сертифікат дає право отримати безкоштовну мийку авто або обрати додаткові послуги автомийки в межах вказаної суми.

Скористатися Сертифікатом можна один раз впродовж місяця з дня його отримання на автомийках, що розташовані за адресами: «Дельфін» пров. Костя Широцького, 14а та VIP-мийка вул. Генерала Арабея, 42.

Положення про використання Сертифіката (pdf, 65 Кб)

VIP - Мийка

Автомийки «Дельфін» та VIP-мийка пропонують власникам будь-якого виду транспорту скористатися послугами професійної мийки автомобілів та хімчистки салону. Досвідчені майстри бережно та якісно приведуть до ладу авто з використанням безпечної автохімії та професійного обладнання і строгим дотриманням послідовності робіт.

Відвідувачам автомийки «Дельфін» та VIP-мийки пропонується максимальний комплекс послуг:
• мийка двигуна
• мийка днища
• покриття воском
• хімчистка салону та килимків
• чищення кондиціонера

Дбайлива мийка безпечними засобами забезпечить абсолютну чистоту та не призведе до пошкоджень лакофарбового покриття чи елементів кузова вашого авто.

На автомийках ви можете замовити хімчистку салону будь-якої складності. Для хімчистки використовуються професійні засоби відомих виробників, що не містять шкідливих компонентів та безпечні для людей, що перебуватимуть в салоні авто.

Оптимальна ціна за високу якість послуг – головний принцип роботи автомийок «Дельфін» та VIP-мийки.
пров. Костя Широцького, 14а
(0432) 55-42-17

вул. Генерала Арабея, 42.