Зворотний зв'язок

Знижка 50% на абонемент для дітей від студії повітряної гімнастики «Graffiti»

Знижка 50% на абонемент для дітей від студії повітряної гімнастики «Graffiti»

Знижка 50% на абонемент для дітей від студії повітряної гімнастики «Graffiti»

225
бонусів
у наявності:
10
• Сертифікат дає право отримати 50% знижки на абонемент (від чотирьох занять) для дітей від 5 до 12 р. з будь-якого напрямку від студії повітряної гімнастики і спорту на пілоні «Graffiti».

Хочете, щоб ваші діти могли відчувати гармонію власного тіла? Мрієте, щоб вони були впевнені у собі і не боялися випробувань? Якщо ви шукаєте не просто спортивні заняття для дітей, а студію, яка допоможе тренувати витривалість і силу, мати струнку поставу, красиво рухатися під музику і бути граційними, оберіть повітряну гімнастику і спорт на пілоні у Студії «Graffiti».
«Клуб «Еверест» пропонує постійним абонентам отримати знижку на заняття у Студії «Graffiti». Обміняйте бонуси на Сертифікат на знижку 50% на абонемент (від чотирьох занять з будь-якого напрямку) для дітей від 5 до 12 років.

Сертифікат можна використати один раз впродовж одного місяця з дня отримання. Він надсилається на електронну пошту або видається персонально в одному з інфоцентрів. Паперовий варіант Сертифіката залишається у адміністратора.

Танцювальна академя «LaMar»

В Академії вуличного і сучасного танцю «LaMar» на вас чекають цікаві та активні заняття, знайомство з дружним колективом, поїздки на змагання і турніри, участь в українських та закордонних концертах та фестивалях.

Студія заснована Ларисою Колесник, хореографом та організатором соціальних та навчальних заходів, танцівницею у стилях hip-hop, house, street jazz, waacking, Міжнародною суддею за версією Hip-Hop International. Мистецтву танцю Лариса Колесник вчилася також у США та Швейцарії.

Досвідчений тренерський склад володіє сучасними методиками викладання і вміє зацікавити учнів.
У школі сучасної хореографії «LaMar» тренери допоможуть розвинути ритм, музичний слух і пам'ять, навчать майстерності танцю та підтримають у досягненні омріяних танцювальних висот.

Набір дітей у студію проводиться з 4-х років. Заняття проходять у ранкових та вечірніх групах різних рівнів та віку у кількох напрямках:
• Hip-Hop, House
• Contemporary
• Breakdance
• Dance Hall
• Waacking, Voguing
• Stretching

Заняття проходять у кількох комфортних залах, тому завжди можна обрати локацію, що найбільше підходить територіально.
Тренери студії займаються організацією і проведенням флешмобів та майстрів-класів.

Вихованці академії – постійні учасники різноформатних танцювальних батлів, змагань, фестивалів та чемпіонатів (ManyFest, Feel The Beat, The Challenge). Учасники колективу систематично відвідують семінари та майстер-класи українських та закордонних хореографів.
пн-пт 16:00-21:00,
сб 10:00-14:00,
нд-вихідний
вул. Хмельницьке шосе, 22 (Палац дітей та юнацтва), каб. 502, 5-й поверх;
тел., Viber, Telegram, WhatsApp: (093) 576-75-65.
вул. Ватутина, 27 (ЦР "Бджілка")

Facebook
Instagram