Зворотний зв'язок

Знижка 100 грн на підготовку дітей до школи від дитячого центру «Kids Place»

Знижка 100 грн на підготовку дітей до школи від дитячого центру «Kids Place»

Знижка 100 грн на підготовку дітей до школи від дитячого центру «Kids Place»

100
бонусів
у наявності:
5
• Сертифікат дає право отримати знижку 100грн на підготовку дітей до школи від дитячого центру «Kids Place»

Заняття з дітьми з трирічного віку, підготовка до школи, вивчення англійської мови, підготовка до ДПА та ЗНО – у Дитячому центрі «Kids Place» є з чого обирати, якщо ви хочете, щоб діти розвивалися гармонійно і отримували задоволення від навчання.
Обміняйте бонуси на Сертифікат на знижку 100 грн на підготовчі заняття до школи у Дитячому центрі «Kids Place».

Сертифікат можна отримати на електронну пошту, вказану при реєстрації у Програмі лояльності, або забрати роздрукований варіант особисто в одному з інфоцентрів ЕВЕРЕСТ™. Сертифікат дає право на одноразову знижку і дійсний один місяць з дня отримання. Попередньо необхідно записатися на заняття та повідмити адміністратора про наявність Сертифіката.

Дитячий центр «Kids Place».

Навчатися не лише ніколи не пізно, але й ніколи не рано! У цьому переконує Дитячий центр «Kids Place» і пропонує турботливим батькам подбати про розвиток, навчання і виховання малюків з раннього віку разом із кваліфікованими і досвідченими педагогами. У Дитячому центрі «Kids Place» ваші діти отримають нові знання про світ, вивчатимуть англійську мову, гармонійно розвиватимуться творчо та фізично.

Групи у Центрі формуються відповідно до віку та не більше 10 чоловік. Таким чином педагог може приділити достатньо уваги кожній дитині і заняття проходять максимально ефективно. Групові заняття проводяться для дітей з трирічного віку. Хочете більше уваги та активних занять? Педагоги Центру пропонують індивідуальні заняття з дітьми різного віку. Програма занять базується на нових методиках викладання та роботи з дітьми, щоб навчатися було цікаво і не складно.

У Центрі дітей підготують до школи і навчать рахувати і читати, розвиватимуть логічне мислення, школярам допоможуть із виконанням домашніх завдань, підготовкою до ДПА та ЗНО. А під час шкільних канікул у «Kids Place» працюють табори для дітей початкової школи (6-10 років).

До уваги батьків та їхніх дітей:
• заняття для дошкільників (4-5 років, 5-7 років)
• розвиваючі ігри
• йога для дітей
• арт-терапія
• розвиток навичок читання українською та англійською мовами
• вивчення англійської мови з дітьми різного віку та рівня знань
• допомога у виконанні домашніх завдань
• заняття у групі продовженого дня
• допомога у навчанні після закінчення карантину
• літній табір для дітей початкової школи (6-10 років)
вул.Некрасова 25
тел.:(067) 389-75-90
(063) 408-64-96

Facebook
Instagram