Зворотний зв'язок

Вінницький інтернаціональний клуб фехтування -VIFC

Вінницький інтернаціональний клуб фехтування -VIFC

Знижка*: 10%

Фехтування – престижний і видовищний, динамічний та емоційний олімпійський вид спорту. Щоб стати переможцем у двобої, спортсмен має бути фізично підготовленим, володіти технікою фехтування і швидко приймати рішення. Заняття з фехтування допомагають стати впевненішим у собі, підвищити самооцінку, стати сміливішими та спритнішими. Фехтування підтримує м’язову та опорно-рухову систему людини, розвиває координацію, баланс, спритність.

Перший у Вінниці клуб фехтування VIFC запрошує на тренування дітей та дорослих від 3-х до 50-ти років. Заняття проходять у групах відповідно до віку. Бажаючим відвідувати заняття не обов'язково мати хорошу фізичну підготовку. Фехтування вважається безпечним видом спорту та не має протипоказань. Не рекомендується займатися лише тим, хто отримав серйозні травми спини.

Засновники та тренери клубу – Аліна та Омар Таха. Омар – майстер спорту із фехтування. Після завершення спортивної кар'єри зайнявся тренерською діяльністю. Свого часу Омар тренував фехтувальників рівня національної збірної в Єгипті.

Тренування складається з фехтувального фітнесу та спеціалізованої фехтувальної частини.
Для захисту спортсменів, які працюють зі справжніми шаблями, використовується спеціальне екіпірування:
• маска
• рукавички
• піджак
• бриджі
• шкарпетки

На змаганнях фехтувальник одягає спеціальний жакет із електронним начинням. Діти молодшого віку тренуються з шаблями з піни, від 5 до 7 років – з пластиковими шаблями. Старші за віком спортсмени використовують справжню зброю.

пл. Гагарина 2 (Універмаг, 3 поверх)
тел.: (093) 892-34-29

Facebook
Instagram