Зворотний зв'язок

Ветеринарна клініка «Улюбленець»

Ветеринарна клініка «Улюбленець»

Знижка: 10% на лікування та аптечні товари (не розповсюджується на корм)
Ветеринарна клініка «Улюбленець» — один з найкращих лікувальних закладів для тварин у місті Вінниці. Лікарі клініки забезпечують якісну ветеринарну допомогу кожному пацієнту, докладаючи всіх зусиль для досягнення результату. Тут власники тварин можуть отримати консультацію з питань годівлі, гігієнічного догляду та профілактики захворювань, а також провести своєму улюбленцю наступні процедури:
• щеплення;
• хірургічні операції за показаннями;
• стерилізацію або кастрацію;
• чищення зубів;
• купірування хвоста та інші.
Клініка «Улюбленець» оснащена сучасним операційним, лабораторним і діагностичним обладнанням, зокрема, рентгенологічним та ультразвуковим. Це дозволяє своєчасно встановити причину захворювання і надати ветеринарну допомогу кожному пацієнту. У разі необхідності ви завжди можете викликати лікаря додому.
У роботі використовуються тільки сучасні високоефективні лікарські препарати, що набули широкого поширення у ветеринарній практиці і рекомендовані до застосування провідними дослідницькими центрами ветеринарії. При ветеринарній клініці «Улюбленець» діє аптека, де ви зможете придбати необхідні препарати, вакцини, комплексні вітаміни, лікувальні корми для свого домашнього улюбленця.
Ліц. АЕ 460385 від 29.08.2014

вул. Євгенія Пікуса, 3/1

(098) 995-79-35

(067) 603-38-29

(432) 699-009


www.vetsait.com

Facebook