Зворотний зв'язок

Торгова марка VitamіnClub

Торгова марка VitamіnClub

Знижка: 15 % (знижка не додається до інших дисконтних та бонусних програм, а також не розповсюджується на акційні пропозиції)

Торгова марка VitaminClub була створена в 2017 році у Вінниці. Сьогодні компанія — перший та єдиний на ринку України виробник косметичної продукції на основі фулеренової води. Гідратований фулерен був відкриий науковцями в 1985 році. Його антиоксидантні властивості у 120 разів потужніші, ніж дія вітаміну С.

Завдяки цьому компоненту нейтралізуються вільні радикали, що провокують передчасне старіння шкіри. А в поєднанні з іншими органічними елементами він сприяє щоденному оновленню клітин і захисту від негативних чинників зовнішнього середовища.
Виробництво VitaminClub побудовано та технічно оснащено у відповідності до міжнародних стандартів ISO 22716:2007 Косметика — Належна виробнича практика (GMP).

Продукція VitaminClub не тестується на тваринах і проходить сертифікацію у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також у науково-виробничому центрі стандартизації, метрології і сертифікації.

Косметика цього бренду делікатна й ефективна, ідеально підходить для всіх вікових категорій і типів шкіри. У ній відсутні шкідливі синтетичні компоненти, що входять до складу більшості б'юті-продуктів, зокрема:
• агресивні сульфати
• парабени (метилпарабен, етилпарабен, пропілпарабен, бутилпарабен)
• формальдегіди (діазодінил сечовина, імідазолідиніл сечовина)
• синтетичні барвники та ароматизатори
• мінеральні олії та мікропластик

Продукти ТМ VitaminClub містять виключно натуральні складники, які забезпечують комплексний догляд за шкірою та волоссям.

Фахівці бренду розробили інтерактивну упаковку, що дозволяє зручно отримувати повну інформацію про косметичні засоби та корисні поради щодо їх використання.

Замовити продукцію можна на сайті vitaminclub.ua. Для постійних та нових клієнтів компанії передбачено безліч приємних акцій і спеціальних пропозицій.

ТМ VitaminClub — натуральна косметика, створена природою.

(067) 333-94-70
(066) 333-94-70
(063) 333-94-70
(044) 333-94-70

Сайт: vitaminclub.ua
Facebook
Instagram
Youtube