Зворотний зв'язок

Студія-бар «City»

Студія-бар «City»

Знижка: 10%

(знижка не додається до інших дисконтних та бонусних програм, а також не розповсюджується на акційні пропозиції)

Для жителів і всіх гостей Вінниці — це особливий ресторан. І не тільки тому, що тут вас зажди чекає смачна їжа, найкращі суші у місті, барвисті коктейлі, чудове обслуговування і багато інших приємних сюрпризів. «City» — це ціла історія міста й городян…
Девіз студії-бару: «City» — місце зустрічі зірок!» Якщо вам випаде нагода зустрітися з Русланою, Святославом Вакарчуком, Олегом Скрипкою, Тіною Кароль, Іриною Білик чи Валерієм Меладзе — не турбуйтеся, що не буде, про що поговорити. Як мінімум, одна спільна тема — «City» — у вас вже є.

Одна з улюблених послуг дружної команди студії-бару «City» — це кейтеринг, тобто «ресторан на колесах», який на виїзді влаштовують офіціанти і кухарі. Ця послуга дарує можливість господарям не витрачати свій дорогоцінний час на приготування, сервіровку, подачу страв, післясвяткове прибирання та інші побутові клопоти.

Якщо бажаєте отримати страви із суші-меню, європейської або східної кухні додому, зателефонуйте 12:00 до 23:00 та скористайтеся безкоштовною доставкою.

вул. Хмельницьке шосе, 85
тел. (093) 887-55-33,
(098) 887-55-33,
(0432) 56-14-06

cityvip.com.ua