Зворотний зв'язок

Магазин «Сирне королівство»

Магазин «Сирне королівство»

Знижка: 5% (знижка не додається до інших дисконтних та бонусних програм, а також не розповсюджується на купівлю сертифікатів)
«Сирне королівство» — це швидкозростаюча національна мережа монопродуктових магазинів елітних європейських сирів.
Сирна лавка, оформлена і наповнена у кращих традиціях європейських сироварів, постійно тішить справжніх шанувальників «правильного» сиру. Кожен відвідувач магазину-«музею» може доторкнутися до сирних експонатів, смак яких прийшов з глибини століть і створювався поколіннями європейців.
У «Сирному королівстві» зібрані найбільш титуловані, популярні та цікаві бренди і сорти сиру: м'які і тверді, молоді, витримані й екстравитримані, з цвіллю, з травами, спеціями, медом, горіхами, коров'ячі, козячі, овечі... Всього понад 100 найменувань. Найбільш широко представлені голландські сири. Також тут можна скуштувати і купити сири з Франції, Італії, Швейцарії, Норвегії та Іспанії.
Доповнити і розкрити смак продукту допоможуть різноманітні смаколики: соуси, джеми, конфітюри, гірчиці, мед, шоколад, горішки та вино. В асортименті є безліч сирних аксесуарів: ножів, терок, раклетниць, фондюшниць та інші.
У магазині панує легка приємна атмосфера «сирної лавки». Сир викладено на дерев'яних стелажах у прямому доступі. Консультанти нагадують екскурсоводів у світі сирної історії і технологій. Дегустацію можна порівняти з дотиком до дива, адже смакові відчуття при цьому — блаженство у чистому вигляді!

вул. Гоголя, 1

(050) 346-70-08


Facebook

Instagram