Зворотний зв'язок

Магазин «Сирне королівство»

Магазин «Сирне королівство»

Знижка: 5% (знижка не додається до інших дисконтних та бонусних програм, а також не розповсюджується на купівлю сертифікатів)

Національна мережа монопродуктових магазинів елітних європейських сирів «Сирне королівство» запрошує вінничан спробувати і придбати якісну продукцію. Атмосферна лавка смачних сирів одна з перших в Україні розпочала промоцію традиційної європейської культури подачі та споживання сиру.

У «Сирному королівстві» зібрані найбільш титуловані, популярні та цікаві бренди і сорти сиру: м'які і тверді, молоді, витримані й екстравитримані, з цвіллю, з травами, спеціями, медом, горіхами, коров'ячі, козячі, овечі – загалом понад 100 найменувань. У магазині можна придбати сири з Франції, Італії, Швейцарії, Норвегії та Іспанії. Сири викладені на дерев'яних стелажах у прямому доступі. Обрати смаколики допоможуть консультанти – справжні екскурсоводи, що розкажуть не лише про смак та особливості подачі сиру, а й про
історію появи і технологію виробництва.

Доповнять смак сиру соуси, джеми, конфітюри, мед, гірчиці, горішки, шоколад, вино. У магазині представлені аксесуари: ножі, тертки, роклетніци, фондюшниці та інше.

Дегустація сирів для покупців безкоштовна.

вул. Гоголя, 1
(050) 346-70-08

Facebook
Instagram